הצגות ייחודיות למגזר הדתי מחייבות אותנו שמירה על כללים, סטנדרטים ורמת תוכן גבוהה יותר

חינוך

הורים דתיים רוצים שילדיהם יקבלו חינוך עם זיקה למסורת היהודית, לאוצרות העתיקים שקיבלנו מדור לדור ושמיוחדים רק לנו, העם היהודי. הם אינם מתפשרים על התוכן. תוכן חילוני ריק, ללא ערך מוסף, לא מתקבל אצלם. הם שואפים שילדיהם יגדלו לאור דמויות דגולות וחינוכיות כגון צדיקים, רבנים וגדולי ישראל. הצגות הילדים חייבות להיות חינוכיות, מסורתיות וישראליות יותר.

ארץ ישראל

נושא ארץ ישראל עולה בהצגות של שלומקה ושניאור של הילדים. הזיקה שלנו לארץ חשובה לנו. ארץ ישראל אינה סתם עוד חבל ארץ, ארץ ישראל היא "ארץ הקודש". כאן נוצר העם היהודי, כאן חיו אברהם, יצחק ויעקב אבותינו, כאן נולד דוד המלך וכאן אנחנו מקימים מדינה יהודית. בהצגות הילדים של שלומקה אנחנו שמים דגש מיוחד על החיבור לארץ, אהבתה ושמירה עליה.  

ערכים ומוסר

הדבר החשוב ביותר אותו נרצה להקנות לילדינו הם ערכים. חינוך ללא ערכים אינו חינוך. בהצגות של שלומקה מחדירים לילדים דרך הסיפורים, השירים והצחוק ערכים רבים. מקנים לילדים ערכים כגון: עזרה לזולת, אופטימיות, אחדות, אחריות, דוגמא אישית, הוקרת תודה וכו'. הילדים יוצאים עם אנרגיה רבה לעשות מעשים טובים.   

שליטה עצמית

אמרו חכמינו "עיר פרא אדם יולד" (איוב, פרק יא פסוק יב). ילדים מטבעם הם רגשיים יותר, אימפולסיביים לפעמים, חסרי סבלנות, כועסים, עקשנים וכו'. לעיתים רבות הורים אינם מבינים את ילדיהם. הסיבה היא שעולמם של ילדים הוא עולם אחר משל המבוגרים. ילדים מתמודדים עם השליטה העצמית. "העצמי" שלהם אינו מגובש, בלתי יציב וגופם משתנה במהירות. בהצגות של שלומקה של ילדים מתייחסים לנושא רגיש זה ונותנים כלים לילדים איך להבין את רגשותיהם, להתחבר ל"אני" שלהם ולהתמודד עם קשייהם, בכך ניתנת להם היכולת לשלוט יותר בעצמם.

ערך עצמי

הערך העצמי הוא הדבר החשוב ביותר אותו תוכלו להקנות לילדיכם. אנשים עם ערך עצמי גבוה יצליחו יותר, יהיו מאושרים יותר, ירכשו חברים מהר יותר וכו' ובכללי חייהם יהיו טובים יותר. בהצגות של שלומקה ושניאור של ילדים מוטמעים מסרים מעצימים, מגביהים ומרוממים. הילדים לומדים להעריך את עצמם, להיות גאים במי שהם ולהאמין ביכולותיהם. 

שמירה על ההלכה

שלומקה של ילדים הוא איש חינוך דתי המופקד על ההלכה. אין פשרות כאן. ההצגות תחת פיקוח של רבנים המבינים בנושא ואם יש שאלה לגבי התוכן, צורת ההגשה, השירים והדמויות אני פונה אליהם ומקבלים את הוראותיהם. אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שכל הנעשה על הבמה ומחוצה לה נעשה לפי כללי ההלכה והשולחן ערוך.

שינוי גודל גופנים
ברוכים הבאים (:
האתר מיועד לגופים ומוסדות בלבד, התאטרון לא עושה הצגות וחוגי דרמה לפרטים, רק דרך גופים ומוסדות בלבד!!
אין מכירת כרטיסים, או הרשמה לחוג, דרכנו.
Open chat
1
צריך עזרה?
שלום 👋
איך אנחנו יכולים לעזור לך?