חוגי דרמה

חולמים לעמוד על במה? להיות מפורסמים? לשחק בהצגות וסרטים? אתם שחקנים בנשמה? מקומכם אצלנו בשלומקה ושניאור של הילדים. מטרת העל שלנו הינה להוציא בוגרים עם יכולות רטוריות, רגשיות ואומנותיות ברמה הגבוהה ביותר. במהלך החוג נפתח את יכולות המשחק, הדיבור והתנועה שלכם ונוציא אתכם שחקנים מעולים (חוג הדרמה פותח ומותאם במיוחד לציבור הדתי והחרדי)


למה חוג דרמה אצל שלומקה ושניאור של ילדים?

חוג דרמה מלמד איך לחיות. לא סתם נאמר הפתגם "כל העולם במה", אנו חיים בתחושה כאילו כל העולם צופה בנו ואנו במרכז הבמה. מי שיודע לשחק טוב יותר, להציג את עצמו לאחרים בצורה טובה ולספר את הסיפור יותר טוב – יצליח יותר. השליטה ברגשות שלנו, היכולת להיכנס ולצאת מדמויות שונות יתנו לנו יתרון עצום במשחק החיים.

חוג דרמה יעלה את הערך העצמי, את הביטחון העצמי, יחזק את האישיות וייתן לילדיכם כלים להתמודד מול אתגרים קשים, מצבי לחץ ורגשות עזים. בנוסף יפתח אצל הילדים יכולות חברתיות חשובות, בעקבות הדינמיקה המתרחשת בין תלמידי הקבוצה, הפתיחות הנדרשת מולם והדרמה המתרחשת מול הקהל, כל אלה יעצימו ויהפכו אותם לאנשים חזקים יותר בעתיד.   

תוכן יהודי

אנו משתמשים בתוכן מלוח השנה היהודי. כל שבוע בהתאם לפרשת השבוע, לפני חג או תאריך מיוחד וכדומה, החוג ייסוב סביב הנושא הרלוונטי לזמן הזה. שלומקה ושניאור של ילדים מקפידים על תוכן יהודי, ערכי ואיכותי. סיפורי תורה, סיפורי צדיקים ומעשיות יהודיות יהוו חומר להצגות ומופעים.

השתתפות בהצגות ומופעים אמתיים

המצטיינים בחוג יזכו להשתתף כשחקנים ראשיים או משניים בהצגות ובהופעות של שלומקה ושניאור של ילדים.

מה נלמד בחוג דרמה?

לימוד יסודות התיאטרון, איך לספר סיפור, פנטומימה, איך בונים דמות, איך נכנסים ויוצאים מדמויות, עמידה מול קהל, פיתוח קול, ריקוד ושירה, הבעת רגשות, יכולות דיבור והרצאה, הצגת דיאלוג ומונולוג, אלתור תוך כדי תנועה, איך מתמודדים עם טקסט כתוב ועוד.